32mm, 100x20x150, Z2, Freza medienai su keič. plokštelėmis, CARBIDEN
Kodas
CKIS20D32L100Z2
205,70 € 170,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
32mm, 100x20x150, Z2, Freza medienai su keič. plokštelėmis, CARBIDEN
32mm, 100x20x150, Z2, Freza medienai su keič. plokštelėmis, CARBIDEN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui32mm, 100x20x150, Z2, Freza medienai su keič. plokštelėmis, CARBIDEN
32mm, 100x20x150, Z2, Freza medienai su keič. plokštelėmis, CARBIDEN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CKIS20D32L100Z2 |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Diametras | 32.00 |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | C20 |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Pjaunanti dalis | 100 mm |
| Plokštelės Kodas Geometrija | NO |
| Bendras Ilgis | 150 mm |
| Serija | NO |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |










Jungtis