20mm, 25x20x80, Z2, Freza medienai su keič. plokštelėmis, CARBIDEN
Kodas
CKIS20D20L25Z2


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
133,10 € 110,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
20mm, 25x20x80, Z2, Freza medienai su keič. plokštelėmis, CARBIDEN
20mm, 25x20x80, Z2, Freza medienai su keič. plokštelėmis, CARBIDEN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui20mm, 25x20x80, Z2, Freza medienai su keič. plokštelėmis, CARBIDEN
20mm, 25x20x80, Z2, Freza medienai su keič. plokštelėmis, CARBIDEN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CKIS20D20L25Z2 |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Diametras | 20.00 |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | C20 |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Pjaunanti dalis | 25 mm |
| Plokštelės Kodas Geometrija | NO |
| Bendras Ilgis | 80 mm |
| Serija | NO |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Naudojimo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Akcija | Ne |







