14mm, Centravimo grąžtas-briaunų freza, 90° keičiamomis ploštelėmis, SB16-CT-15
Kodas
99616-14


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
95,59 € 79,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
14mm, Centravimo grąžtas-briaunų freza, 90° keičiamomis ploštelėmis, SB16-CT-15
14mm, Centravimo grąžtas-briaunų freza, 90° keičiamomis ploštelėmis, SB16-CT-15 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui14mm, Centravimo grąžtas-briaunų freza, 90° keičiamomis ploštelėmis, SB16-CT-15
14mm, Centravimo grąžtas-briaunų freza, 90° keičiamomis ploštelėmis, SB16-CT-15, galima naudoti kaip graverį greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 99616-14 |
|---|---|
| Paskirtis | Plienui |
| Gamintojas LOGO | Nine9 |
| Diametras | 14.00 |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | 16mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Pjaunanti dalis | 5 mm |
| Plokštelės Kodas Geometrija | N9MT11T3 |
| Bendras Ilgis | 100 mm |
| Serija | NO |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas, Aliuminis, Varis, Bronza |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Akcija | Ne |






