1,25mm ,3,15x1,6x31,5, Centruotė standartinė DIN333, kietmetalinė, YG1
Kodas
D5303912
61,67 € 50,97 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
6 vnt.
1,25mm ,3,15x1,6x31,5, Centruotė standartinė DIN333, kietmetalinė, YG1
1,25mm ,3,15x1,6x31,5, Centruotė standartinė DIN333, kietmetalinė, YG1 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,25mm ,3,15x1,6x31,5, Centruotė standartinė DIN333, kietmetalinė, YG1
1,25mm ,3,15x1,6x31,5, Centruotė standartinė DIN333, kietmetalinė, YG1 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | D5303912 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Užgalandinimas | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 1.25 |
| Laikiklis įrankiui | 3.15 mm |
| Pjaunanti dalis | 1.6 mm |
| Bendras Ilgis | 31.5 mm |
| DIN | DIN 333 |
| Serija | D5303 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |






