V, tipo, 90°, Z2, 5mm, Briaunų freza-grąžtas, Carbiden
Kodas
24270500
47,23 € 39,03 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
V, tipo, 90°, Z2, 5mm, Briaunų freza-grąžtas, Carbiden
V, tipo, 90°, Z2, 5mm, Briaunų freza-grąžtas, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiV, tipo, 90°, Z2, 5mm, Briaunų freza-grąžtas, Carbiden
V, tipo, 90°, Z2, 5mm, Briaunų freza-grąžtas, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 24270500 |
|---|---|
| Paskirtis | Plienui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Aliuminis, Plastmasė, HPL, Dulkių plokštė MDF |
| Laipsniai | 90 laipsnių |
| Užgalandinimas | 90 laipsnių |
| Diametras | 5.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 5 mm |
| Pjaunanti dalis | 2.5 mm |
| Maksimalus Gylis | 2 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 47 mm |
| Serija | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Akcija | Ne |






