UNC1-1/4-7, 2B, DIN351, YG1, Sriegikliai rankiniai, HSS
Kodas
T7363869
309,30 € 255,62 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
3 vnt.
UNC1-1/4-7, 2B, DIN351, YG1, Sriegikliai rankiniai, HSS
UNC1-1/4-7, 2B, DIN351, YG1, Sriegikliai rankiniai, HSS Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiUNC1-1/4-7, 2B, DIN351, YG1, Sriegikliai rankiniai, HSS
UNC1-1/4-7, 2B, DIN351, YG1, Sriegikliai rankiniai, HSS greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | T7363869 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Ketus, Aliuminis |
| Danga | Be Dangos |
| Sriegio standartas | UNC |
| Sriegio nominalas | UNC 1" 1/4 - 7 |
| Laikiklis įrankiui | 25 mm |
| Bendras Ilgis | 125 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Serija | Rankiniai sriegikliai |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Akcija | Ne |







Jungtis