TR10-2.0 Sriegio freza, kietmetalinė su danga, 6,4mmx8x20x60L, Z4
Kodas
CTMIS50102


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
108,90 € 90,00 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
TR10-2.0 Sriegio freza, kietmetalinė su danga, 6,4mmx8x20x60L, Z4
TR10-2.0 Sriegio freza, kietmetalinė su danga, 6,4mmx8x20x60L, Z4, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiTR10-2.0 Sriegio freza, kietmetalinė su danga, 6,4mmx8x20x60L, Z4
TR10-2.0 Sriegio freza, kietmetalinė su danga, 6,4mmx8x20x60L, Z4, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CTMIS50102 |
|---|---|
| Paskirtis | Plienui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Danga | Be Dangos |
| Gylis x D | 2xD |
| Diametras | 6.40 |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| Pjaunanti dalis | 8 mm |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Sriegio standartas | M |
| Sriegio nominalas | NO |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |




