ST32-ER32, cilindrinis laikiklis, A-100mm
Kodas
4310163212
137,94 € 114,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 1 savaitė. Užklausti prieš užsakant.
ST32-ER32, cilindrinis laikiklis, A-100mm
ST32-ER32, cilindrinis laikiklis, A-100mm Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiST32-ER32, cilindrinis laikiklis, A-100mm
ST32-ER32, cilindrinis laikiklis, A-100mm greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 4310163212 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | SARTORIUS |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | 32mm cilindrinis laikiklis |
| Įrankio laikiklis | ER-32 |
| ILGIS | 100 mm |
| Laikiklis įrankiui | 32 mm |
| Serija | Cilindrinis Laikiklis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Akcija | Ne |







Jungtis