SMT18-20K16, Sriegio ir griovelių frezavimo laikiklis, CARBIDEN
Kodas
SMT1820K16


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
42,35 € 35,00 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
SMT18-20K16, Sriegio ir griovelių frezavimo laikiklis, CARBIDEN
SMT18-20K16, Sriegio ir griovelių frezavimo laikiklis, CARBIDEN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiSMT18-20K16, Sriegio ir griovelių frezavimo laikiklis, CARBIDEN
SMT18-20K16, Sriegio ir griovelių frezavimo laikiklis, CARBIDEN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SMT1820K16 |
|---|---|
| Paskirtis | Plienui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Sriegio standartas | M |
| Sriegio nominalas | NO |
| Griovelio Plotis | 3.00mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Diametras | 18.00 |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | WELDON-20 |
| Laikiklis įrankiui | WELDON-20 |
| Pjaunanti dalis | 35 mm |
| Plokštelės Kodas Geometrija | ISO-IR16 |
| Plokštelės Laikiklis | NO |
| Bendras Ilgis | 125 mm |
| Serija | NO |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |




