R9, Freza kietm. bangų frezavimui 16x4x16x65, Z2, DLC
Kodas
V3D.4-16XB
99,22 € 82,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
R9, Freza kietm. bangų frezavimui 16x4x16x65, Z2, DLC
R9, Freza kietm. bangų frezavimui 16x4x16x65, Z2, DLC Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR9, Freza kietm. bangų frezavimui 16x4x16x65, Z2, DLC
R9, Freza kietm. bangų frezavimui 16x4x16x65, Z2, DLC greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V3D.4-16XB |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Diametras | 16.00 |
| Pjaunanti dalis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Bendras Ilgis | 65 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R9 |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Danga | DLC Juoda |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis