R8, 22mm 14x12x52, Freza kampiniu radiusu R-8mm, Laikilis 12mm
Kodas
E113.220.R


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
45,62 € 37,70 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
R8, 22mm 14x12x52, Freza kampiniu radiusu R-8mm, Laikilis 12mm
R-8, D-22, B-14, L-52, S-12mm, Freza kampiniu radiusu R-8mm, Laikilis 12mm, SISTEMI Klein, E113 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR8, 22mm 14x12x52, Freza kampiniu radiusu R-8mm, Laikilis 12mm
R-8, D-22, B-14, L-52, S-12mm, Freza kampiniu radiusu R-8mm, Laikilis 12mm, SISTEMI Klein, E113 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | E113.220.R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 22.00 |
| Pjaunanti dalis | 14 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 52 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R8 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis