R6, 4mm, 16x70, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza aliuminiui, DLC
Kodas
CCRDLCR6
87,12 € 72,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 21d. Užklausti prieš užsakant.
R6, 4mm, 16x70, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza aliuminiui, DLC
R6, 4mm, 16x70, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza aliuminiui, DLC Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR6, 4mm, 16x70, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza aliuminiui, DLC
R6, 4mm, 16x70, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza aliuminiui, DLC greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CCRDLCR6 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Plastmasė, HPL, Medis |
| Danga | DLC Spalvotas |
| Diametras | 16.00 |
| Pjaunanti dalis | 6 mm |
| Maksimalus Gylis | 6 mm |
| Laikiklis įrankiui | 16 mm |
| Bendras Ilgis | 70 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R6 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis