R5, 10mm, 45x10x90, Z2, Djtol, Kietmetalio radiusinė freza medienos frezavimui
Kodas
N2QX1045
57,55 € 47,56 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
R5, 10mm, 45x10x90, Z2, Djtol, Kietmetalio radiusinė freza medienos frezavimui
R5, 10mm, 45x10x90, Z2, Djtol, Kietmetalio radiusinė freza medienos frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR5, 10mm, 45x10x90, Z2, Djtol, Kietmetalio radiusinė freza medienos frezavimui
R5, 10mm, 45x10x90, Z2, Djtol, Kietmetalio radiusinė freza medienos frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | N2QX1045 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | DJTOL |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 45 mm |
| Maksimalus Gylis | 45 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 90 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R5 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis