R4xD8/20x60, Z2, Freza LOLLIPOP kietm. aliuminiui, DLC, Carbiden
Kodas
LPBA080


N
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
62,92 € 52,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
R4xD8/20x60, Z2, Freza LOLLIPOP kietm. aliuminiui, DLC, Carbiden
R4xD8/20x60, Z2, Freza LOLLIPOP kietm. aliuminiui, DLC, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR4xD8/20x60, Z2, Freza LOLLIPOP kietm. aliuminiui, DLC, Carbiden
R4xD8/20x60, Z2, Freza LOLLIPOP kietm. aliuminiui, DLC, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | LPBA080 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Plastmasė |
| Danga | DLC Spalvotas |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Maksimalus Gylis | 20 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R4 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Akcija | Ne |





Jungtis