R3mm 8x2x8x50, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza plienui, CCR3-8
Kodas
CCR3-8


M
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
48,40 € 40,00 €
Vilnius Stock 1 day
5 vnt.
R3mm 8x2x8x50, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza plienui, CCR3-8
R3mm 8x2x8x50, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza plienui, CCR3-8 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR3mm 8x2x8x50, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza plienui, CCR3-8
R3mm 8x2x8x50, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza plienui, CCR3-8 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CCR3-8 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | TISIN |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 3 mm |
| Maksimalus Gylis | 3 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R3 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | CCR |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Akcija | Ne |





Jungtis