R3, x 12mm, 40/115x12x150, Z2, Kietmetalio freza, medienai, V902.120.040.150.Z2R3
Kodas
V902.120.040.150.Z2R3
103,09 € 85,20 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
R3, x 12mm, 40/115x12x150, Z2, Kietmetalio freza, medienai, V902.120.040.150.Z2R3
R3, x 12mm, 40/115x12x150, Z2, Kietmetalio freza, medienai, V902.120.040.150.Z2R3 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR3, x 12mm, 40/115x12x150, Z2, Kietmetalio freza, medienai, V902.120.040.150.Z2R3
R3, x 12mm, 40/115x12x150, Z2, Kietmetalio freza, medienai, V902.120.040.150.Z2R3 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V902.120.040.150.Z2R3 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 12.00 |
| Pjaunanti dalis | 40 mm |
| Maksimalus Gylis | 115 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 150 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R2 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis