R2 x 8mm, 30/85x8x120, Z2, Kietmetalio freza, kelianti medienai, V902.080.030.120.Z2R2
Kodas
V902.080.030.120.Z2R2
57,60 € 47,60 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
R2 x 8mm, 30/85x8x120, Z2, Kietmetalio freza, kelianti medienai, V902.080.030.120.Z2R2
R2 x 8mm, 30/85x8x120, Z2, Kietmetalio freza, kelianti medienai, V902.080.030.120.Z2R2 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR2 x 8mm, 30/85x8x120, Z2, Kietmetalio freza, kelianti medienai, V902.080.030.120.Z2R2
R2 x 8mm, 30/85x8x120, Z2, Kietmetalio freza, kelianti medienai, V902.080.030.120.Z2R2 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V902.080.030.120.Z2R2 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 30 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 120 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R2 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis