R2 x 10mm, 30/105x10x140, Z2, Kietmetalio freza, kelianti medienai, V902.100.030.140.Z2R2
Kodas
V902.100.030.140.Z2R2
71,39 € 59,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
R2 x 10mm, 30/105x10x140, Z2, Kietmetalio freza, kelianti medienai, V902.100.030.140.Z2R2
R2 x 10mm, 30/105x10x140, Z2, Kietmetalio freza, kelianti medienai, V902.100.030.140.Z2R2 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR2 x 10mm, 30/105x10x140, Z2, Kietmetalio freza, kelianti medienai, V902.100.030.140.Z2R2
R2 x 10mm, 30/105x10x140, Z2, Kietmetalio freza, kelianti medienai, V902.100.030.140.Z2R2 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V902.100.030.140.Z2R2 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 30 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 140 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R2 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis