R2,5, 3mm, 8x60, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza aliuminiui, DLC
Kodas
CCRDLCR25


N
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
48,40 € 40,00 €
Vilnius Stock 1 day
6 vnt.
R2,5, 3mm, 8x60, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza aliuminiui, DLC
R2,5, 3mm, 8x60, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza aliuminiui, DLC Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR2,5, 3mm, 8x60, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza aliuminiui, DLC
R2,5, 3mm, 8x60, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza aliuminiui, DLC greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CCRDLCR25 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Plastmasė, HPL, Medis |
| Danga | DLC Spalvotas |
| Diametras | 8.00 |
| Pjaunanti dalis | 2.5 mm |
| Maksimalus Gylis | 2.5 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R2.50 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Akcija | Ne |




