R1mm 4x2x4x50, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza plienui, CCR1-4
Kodas
CCR1-4


M
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
29,04 € 24,00 €
Vilnius Stock 1 day
6 vnt.
R1mm 4x2x4x50, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza plienui, CCR1-4
R1mm 4x2x4x50, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza plienui, CCR1-4 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR1mm 4x2x4x50, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza plienui, CCR1-4
R1mm 4x2x4x50, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza plienui, CCR1-4 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CCR1-4 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | TISIN |
| Diametras | 4.00 |
| Pjaunanti dalis | 0.5 mm |
| Maksimalus Gylis | 0.5 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R1 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | CCR |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Akcija | Ne |




