R12, Freza kietm. bangų frezavimui 20x5x20x65, Z2, DLC
Kodas
V3D.4-20XB


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
130,68 € 108,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
R12, Freza kietm. bangų frezavimui 20x5x20x65, Z2, DLC
R12, Freza kietm. bangų frezavimui 20x5x20x65, Z2, DLC Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR12, Freza kietm. bangų frezavimui 20x5x20x65, Z2, DLC
R12, Freza kietm. bangų frezavimui 20x5x20x65, Z2, DLC greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V3D.4-20XB |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Diametras | 20.00 |
| Pjaunanti dalis | 5 mm |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 65 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R12 |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Danga | DLC Juoda |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis