R1.6 freza briaunai frezuoti, su guoliu, laikilis 8mm, SISTEMI Klein
Kodas
C123.160.R


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
37,87 € 31,30 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
R1.6 freza briaunai frezuoti, su guoliu, laikilis 8mm, SISTEMI Klein
R1.6 freza briaunai frezuoti, su guoliu, laikilis 8mm, SISTEMI Klein Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR1.6 freza briaunai frezuoti, su guoliu, laikilis 8mm, SISTEMI Klein
R1.6 freza briaunai frezuoti, su guoliu, laikilis 8mm, SISTEMI Klein greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | C123.160.R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 16.00 |
| Pjaunanti dalis | 8 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 46 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis