R1, 2mm, 4x50, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza aliuminiui, DLC
Kodas
CCRDLCR1


N
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
29,04 € 24,00 €
Vilnius Stock 1 day
4 vnt.
Liko 2 tik
R1, 2mm, 4x50, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza aliuminiui, DLC
R1, 2mm, 4x50, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza aliuminiui, DLC Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR1, 2mm, 4x50, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza aliuminiui, DLC
R1, 2mm, 4x50, Z4, Fasoninė radiusinio kampo freza aliuminiui, DLC greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CCRDLCR1 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Plastmasė, HPL, Medis |
| Danga | DLC Spalvotas |
| Diametras | 4.00 |
| Pjaunanti dalis | 1 mm |
| Maksimalus Gylis | 1 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R1 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Akcija | Ne |




