R1.0x15xD3.175x38, Konusinė freza su radiusu raštų frezavimui
Kodas
TRC-R1-D3175-15


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
9,68 € 8,00 €
Vilnius Stock 1 day
5 vnt.
R1.0x15xD3.175x38, Konusinė freza su radiusu raštų frezavimui
R1.0x15xD3.175x38, Konusinė freza su radiusu raštų frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR1.0x15xD3.175x38, Konusinė freza su radiusu raštų frezavimui
R1.0x15xD3.175x38, Konusinė freza su radiusu raštų frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | TRC-R1-D3175-15 |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Laipsniai | 8 laipsniai |
| Užgalandinimas | NO |
| Diametras | 2.00 |
| Radiusas | R1 |
| Laikiklis įrankiui | 3.175 mm. 1/8 In |
| Pjaunanti dalis | 15 mm |
| Maksimalus Gylis | 15 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 38 mm |
| Serija | Konusinės frezos |
| Danga | Su Danga |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Akcija | Ne |





Jungtis