R0.75x30.5xD6x75, Konusinė freza su radiusu, medienai
Kodas
TRC-R075-D6-30


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
22,99 € 19,00 €
Vilnius Stock 1 day
5 vnt.
R0.75x30.5xD6x75, Konusinė freza su radiusu, medienai
R0.75x30.5xD6x75, Konusinė freza su radiusu, medienai Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR0.75x30.5xD6x75, Konusinė freza su radiusu, medienai
R0.75x30.5xD6x75, Konusinė freza su radiusu, medienai greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | TRC-R075-D6-30 |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Laipsniai | 8 laipsniai |
| Užgalandinimas | NO |
| Diametras | 1.50 |
| Radiusas | R0.75 |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Pjaunanti dalis | 30.5 mm |
| Maksimalus Gylis | 30 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 75 mm |
| Serija | Konusinės frezos |
| Danga | Su Danga |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Akcija | Ne |




