R0.75x20xD6x50 Konusinė freza su radiusu medienai, Carbiden
Kodas
TRC-R075-D6-20


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
18,15 € 15,00 €
Vilnius Stock 1 day
5 vnt.
R0.75x20xD6x50 Konusinė freza su radiusu medienai, Carbiden
R0.75x20xD6x50 Konusinė freza su radiusu medienai, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR0.75x20xD6x50 Konusinė freza su radiusu medienai, Carbiden
R0.75x20xD6x50 Konusinė freza su radiusu medienai, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | TRC-R075-D6-20 |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Laipsniai | 12 laipsnių |
| Užgalandinimas | NO |
| Diametras | 1.50 |
| Radiusas | R0.75 |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Maksimalus Gylis | 20 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Serija | Konusinės frezos |
| Danga | Su Danga |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Akcija | Ne |




