R0.5x60xD8x100, Konusinė freza su radiusu, medienos raštų frezavimui
Kodas
TRC-R05-D8-60


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
39,93 € 33,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
R0.5x60xD8x100, Konusinė freza su radiusu, medienos raštų frezavimui
R0.5x60xD8x100, Konusinė freza su radiusu, medienos raštų frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR0.5x60xD8x100, Konusinė freza su radiusu, medienos raštų frezavimui
R0.5x60xD8x100, Konusinė freza su radiusu, medienos raštų frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | TRC-R05-D8-60 |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Laipsniai | 6 laipsniai |
| Užgalandinimas | NO |
| Diametras | 1.00 |
| Radiusas | R0.50 |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Pjaunanti dalis | 60 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 100 mm |
| Serija | Konusinės frezos |
| Danga | Su Danga |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Akcija | Ne |





Jungtis