R0.5*20*D6*50 Konusinė kietm. freza medienos frezavimui, DLC danga
Kodas
TRC-R05-D6-20-DLC


TOP
W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
24,20 € 20,00 €
Vilnius Stock 1 day
15 vnt.
R0.5*20*D6*50 Konusinė kietm. freza medienos frezavimui, DLC danga
R0.5*20*D6*50 Konusinė kietm. freza medienos frezavimui, DLC danga Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR0.5*20*D6*50 Konusinė kietm. freza medienos frezavimui, DLC danga
R0.5*20*D6*50 Konusinė kietm. freza medienos frezavimui, DLC danga greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | TRC-R05-D6-20-DLC |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Plastmasė, HPL, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Laipsniai | 7 laipsniai |
| Užgalandinimas | NO |
| Diametras | 1.00 |
| Radiusas | R0.50 |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Maksimalus Gylis | 20 mm |
| Pjaunamoji Dalis | 20 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Serija | Konusinės frezos |
| Danga | Su Danga |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Akcija | Ne |





Jungtis