R-5, 12mm 10x8x50, Briaunos radiuso freza, SistemiKlein
Kodas
C112.050.R


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
41,50 € 34,30 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
R-5, 12mm 10x8x50, Briaunos radiuso freza, SistemiKlein
R-5, 12mm 10x8x50, Briaunos radiuso freza, SistemiKlein Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR-5, 12mm 10x8x50, Briaunos radiuso freza, SistemiKlein
R-5, 12mm 10x8x50, Briaunos radiuso freza, SistemiKlein greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | C112.050.R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 10 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R5 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis