R-19, D-51, B-36, L-75, S-12mm, Freza briaunos radiusui
Kodas
E113.510.R


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
81,19 € 67,10 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
R-19, D-51, B-36, L-75, S-12mm, Freza briaunos radiusui
R-19, D-51, B-36, L-75, S-12mm, Freza briaunos radiusui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR-19, D-51, B-36, L-75, S-12mm, Freza briaunos radiusui
R-19, D-51, B-36, L-75, S-12mm, Freza briaunos radiusui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | E113.510.R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 51.00 |
| Pjaunanti dalis | 38 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 75 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R19 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis