R-18, D-48,7, B-26, L-73, S-12mm, Freza su guoliu, kampiniu radiusu
Kodas
E152.487.R
82,89 € 68,50 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 5d.. Užklausti prieš užsakant.
R-18, D-48,7, B-26, L-73, S-12mm, Freza su guoliu, kampiniu radiusu
R-18, D-48,7, B-26, L-73, S-12mm, Freza su guoliu, kampiniu radiusu Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR-18, D-48,7, B-26, L-73, S-12mm, Freza su guoliu, kampiniu radiusu
R-18, D-48,7, B-26, L-73, S-12mm, Freza su guoliu, kampiniu radiusu greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | E152.487.R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 49.00 |
| Pjaunanti dalis | 26 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 72 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R18 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis