R-10, Freza su guoliu, kampiniu radiusu, Laikilis 8mm, SISTEMI
Kodas
C123.327.R


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
54,21 € 44,80 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
R-10, Freza su guoliu, kampiniu radiusu, Laikilis 8mm, SISTEMI
R-10, Freza su guoliu, kampiniu radiusu, Laikilis 8mm, SISTEMI Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiR-10, Freza su guoliu, kampiniu radiusu, Laikilis 8mm, SISTEMI
R-10, Freza su guoliu, kampiniu radiusu, Laikilis 8mm, SISTEMI greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | C123.327.R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 24.70 |
| Pjaunanti dalis | 16 mm |
| Maksimalus Gylis | 16 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 51 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | R6 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis