P0.5-1, Sriegio freza 60º, kietmetalinė su danga, Z5, Carbiden
Kodas
CTMIS30102


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
84,70 € 70,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
P0.5-1, Sriegio freza 60º, kietmetalinė su danga, Z5, Carbiden
P0.5-1, Sriegio freza 60º, kietmetalinė su danga, Z5, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiP0.5-1, Sriegio freza 60º, kietmetalinė su danga, Z5, Carbiden
P0.5-1, Sriegio freza 60º, kietmetalinė su danga, Z5, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CTMIS30102 |
|---|---|
| Paskirtis | Plienui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Danga | Su Danga |
| Gylis x D | 2xD |
| Diametras | 4.85 |
| Plunksnos | 5 plunksnų |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Sriegio standartas | M |
| Sriegio nominalas | M 6 x 1.0 |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |




