OZ25-8, Cangė, Cangė DIN6388, 462E, EOC25, Eroglu
Kodas
462ED08
32,67 € 27,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
EROGLU
25 vnt.
Liko 2 tik
OZ25-8, Cangė, Cangė DIN6388, 462E, EOC25, Eroglu
OZ25-8, Cangė, Cangė DIN6388, 462E, EOC25, Eroglu Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiOZ25-8, Cangė, Cangė DIN6388, 462E, EOC25, Eroglu
OZ25-8, Cangė, Cangė DIN6388, 462E, EOC25, Eroglu greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 462ED08 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | EROGLU |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | OZ 462E EOC |
| Įrankio laikiklis | 8 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| DIN | DIN 6388B |
| ILGIS | 52 mm |
| Cangės išorinis Diametras | 35.5 mm |
| Bendras Ilgis | 52 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Paskirtis | Universalus |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |






