OZ16 EOC, 415E, cangių rinkinys 2-16mm, 15 vnt., UP 0,005mm, Eroglu
Kodas
415ES
453,75 € 375,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
EROGLU
43 vnt.
OZ16 EOC, 415E, cangių rinkinys 2-16mm, 15 vnt., UP 0,005mm, Eroglu
OZ16 EOC, 415E, cangių rinkinys 2-16mm, 15 vnt., UP 0,005mm, Eroglu Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiOZ16 EOC, 415E, cangių rinkinys 2-16mm, 15 vnt., UP 0,005mm, Eroglu
OZ16 EOC, 415E, cangių rinkinys 2-16mm, 15 vnt., UP 0,005mm, Eroglu greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 415ES |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | EROGLU |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | OZ 415E EOC |
| Įrankio laikiklis | NO |
| Laikiklis įrankiui | Rinkinys |
| DIN | DIN 6388B |
| ILGIS | 40 mm |
| Cangės išorinis Diametras | 25 mm |
| Bendras Ilgis | 40 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Paskirtis | Universalus |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |






