MGMN200-M NC5330, Atpjovimo plokštelė su danga, nerūdijančiam plienui, Korloy
Kodas
1-02-039263
22,46 € 18,56 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
50 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
279 vnt.
MGMN200-M NC5330, Atpjovimo plokštelė su danga, nerūdijančiam plienui, Korloy
MGMN200-M NC5330, Atpjovimo plokštelė su danga, nerūdijančiam plienui, Korloy Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiMGMN200-M NC5330, Atpjovimo plokštelė su danga, nerūdijančiam plienui, Korloy
MGMN200-M NC5330, Atpjovimo plokštelė su danga, nerūdijančiam plienui, Korloy greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 1-02-039263 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Plienui |
| Griovelio Plotis | 2.00mm |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Titano Lydiniai, Plienas |
| Danga | NC5330 |
| Radiusas | R0.20 |
| Bendras Ilgis | 16 mm |
| Plokštelės Laikiklis | MG |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Kryptis | Neutralus |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis