MC 25R-2.25D 13, Grąžtas-tekinimo peilis, MULTICUT Carbiden
Kodas
12035459


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
289,03 € 238,87 €
Europe
9 vnt.
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
MC 25R-2.25D 13, Grąžtas-tekinimo peilis, MULTICUT Carbiden
MC 25R-2.25D 13, Grąžtas-tekinimo peilis, MULTICUT Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiMC 25R-2.25D 13, Grąžtas-tekinimo peilis, MULTICUT Carbiden
MC 25R-2.25D 13, Grąžtas-tekinimo peilis, MULTICUT Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 12035459 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas, Titano Lydiniai, Aliuminis, Varis, Bronza, Plastmasė |
| Diametras | 25.00 |
| Gylis x D | 2.5 x D |
| Pjaunanti dalis | 56 mm |
| Laikiklis įrankiui | 32 mm |
| Bendras Ilgis | 129 mm |
| Serija | MULTI-TURN |
| Kryptis | Dešininis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Plokštelės Kodas Geometrija | XPNT1305 |
| Danga | Be Dangos |
| Akcija | Ne |





Jungtis