MAT-M12-090-S25S-C kietmetalio laikiklis, MAT-C, Korloy
Kodas
1-06-010628
1 621,33 € 1 339,94 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
1 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
36 vnt.
MAT-M12-090-S25S-C kietmetalio laikiklis, MAT-C, Korloy
MAT-M12-090-S25S-C kietmetalio laikiklis, MAT-C, Korloy Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiMAT-M12-090-S25S-C kietmetalio laikiklis, MAT-C, Korloy
MAT-M12-090-S25S-C kietmetalio laikiklis, MAT-C, Korloy greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 1-06-010628 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | DINE |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | 25mm cilindrinis laikiklis |
| Įrankio laikiklis | M-12 |
| ILGIS | 170 mm |
| Laikiklis įrankiui | 25 mm |
| Serija | Cilindrinis Laikiklis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |







Jungtis