M8.0x1.25, Sriegio freza kietmetalinė 22x6x50, Z3, T1, DLC danga
Kodas
THRAM8125


N
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
62,92 € 52,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
M8.0x1.25, Sriegio freza kietmetalinė 22x6x50, Z3, T1, DLC danga
M8.0x1.25, Sriegio freza kietmetalinė 22x6x50, Z3, T1, DLC danga Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiM8.0x1.25, Sriegio freza kietmetalinė 22x6x50, Z3, T1, DLC danga
M8.0x1.25, Sriegio freza kietmetalinė 22x6x50, Z3, T1, DLC danga greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | THRAM8125 |
|---|---|
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Bronza, Plastmasė, HPL |
| Danga | DLC Juoda |
| Gylis x D | 2xD |
| Diametras | NO |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Sriegio standartas | M |
| Sriegio nominalas | M 8 x 1.25 |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |





Jungtis