M3x0.5, Sriegio freza kietmetalinė 9.2x4x50, Z3, 60°, DLC danga
Kodas
THRAMD305


N
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
41,14 € 34,00 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
M3x0.5, Sriegio freza kietmetalinė 9.2x4x50, Z3, 60°, DLC danga
M3x0.5, Sriegio freza kietmetalinė 9.2x4x50, Z3, 60°, DLC danga Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiM3x0.5, Sriegio freza kietmetalinė 9.2x4x50, Z3, 60°, DLC danga
M3x0.5, Sriegio freza kietmetalinė 9.2x4x50, Z3, 60°, DLC danga greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | THRAMD305 |
|---|---|
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Bronza, Plastmasė, HPL |
| Danga | DLC Juoda |
| Gylis x D | 3xD |
| Diametras | 2.40 |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Pjaunanti dalis | 9.2 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Sriegio standartas | M |
| Sriegio nominalas | M 3 x 0.5 |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |




