M30, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
Kodas
57478
121,97 € 100,80 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 4d. Užklausti prieš užsakant.
M30, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
M30, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiM30, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
M30, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 57478 |
|---|---|
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Gamintojas LOGO | VOLKEL |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Sriegio nominalas | M 30 x 3.5 |
| Sriegio standartas | M |
| Pjaunanti dalis | 25 mm |
| Laikiklis įrankiui | 65 mm |
| DIN | DIN 223 |
| Bendras Ilgis | 25 mm |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 5% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSE |
| Serija | DIE |
| Akcija | Ne |







Jungtis