M3, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
Kodas
57426

M

Vilniaus
sandėlys
sandėlys
11,74 € 9,70 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
M3, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
M3, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiM3, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
M3, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 57426 |
|---|---|
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Gamintojas LOGO | VOLKEL |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Sriegio nominalas | M 3 x 0.5 |
| Sriegio standartas | M |
| Pjaunanti dalis | 5 mm |
| Laikiklis įrankiui | 20 mm |
| DIN | DIN 223 |
| Bendras Ilgis | 5 mm |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 5% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSE |
| Serija | DIE |
| Akcija | Ne |





Jungtis