M22, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
Kodas
57470

M

Vilniaus
sandėlys
sandėlys
71,39 € 59,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
M22, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
M22, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiM22, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
M22, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 57470 |
|---|---|
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Gamintojas LOGO | VOLKEL |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Sriegio nominalas | M 22 x 2.5 |
| Sriegio standartas | M |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 55 mm |
| DIN | DIN 223 |
| Bendras Ilgis | 22 mm |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 5% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSE |
| Serija | DIE |
| Akcija | Ne |





Jungtis