M20, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
Kodas
57466

M

Vilniaus
sandėlys
sandėlys
48,76 € 40,30 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
M20, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
M20, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiM20, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
M20, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 57466 |
|---|---|
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Gamintojas LOGO | VOLKEL |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Sriegio nominalas | M 20 x 2.5 |
| Sriegio standartas | M |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 45 mm |
| DIN | DIN 223 |
| Bendras Ilgis | 22 mm |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 5% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSE |
| Serija | DIE |
| Akcija | Ne |





Jungtis