M2.5x0.45, Sriegio freza kietmetalinė 7x4x50, Z3, T1, DLC danga
Kodas
THRAM25045


N
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
41,14 € 34,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
M2.5x0.45, Sriegio freza kietmetalinė 7x4x50, Z3, T1, DLC danga
M2.5x0.45, Sriegio freza kietmetalinė 7x4x50, Z3, T1, DLC danga Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiM2.5x0.45, Sriegio freza kietmetalinė 7x4x50, Z3, T1, DLC danga
M2.5x0.45, Sriegio freza kietmetalinė 7x4x50, Z3, T1, DLC danga greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | THRAM25045 |
|---|---|
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Bronza, Plastmasė, HPL |
| Danga | DLC Juoda |
| Gylis x D | 2xD |
| Diametras | NO |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Pjaunanti dalis | 7 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Sriegio standartas | M |
| Sriegio nominalas | M 2.5 x 0.45 |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |





Jungtis