M16, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
Kodas
57458

M

Vilniaus
sandėlys
sandėlys
58,56 € 48,40 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
M16, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
M16, HSS-E, Sriegpjovė DIN223, Volkel Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiM16, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
M16, HSS-E, Sriegpjovė DIN223, Volkel greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 57458 |
|---|---|
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Gamintojas LOGO | VOLKEL |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Sriegio nominalas | M 16 x 2.0 |
| Sriegio standartas | M |
| Pjaunanti dalis | 18 mm |
| Laikiklis įrankiui | 45 mm |
| DIN | DIN 223 |
| Bendras Ilgis | 18 mm |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 5% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSE |
| Serija | DIE |
| Akcija | Ne |





Jungtis