M14x2 Sriegio freza su danga, 60º, 10mmx36x10x75, Carbiden
Kodas
CTMIS20116


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
145,20 € 120,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
M14x2 Sriegio freza su danga, 60º, 10mmx36x10x75, Carbiden
M14x2 Sriegio freza su danga, 60º, 10mmx36x10x75, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiM14x2 Sriegio freza su danga, 60º, 10mmx36x10x75, Carbiden
M14x2 Sriegio freza su danga, 60º, 10mmx36x10x75, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CTMIS20116 |
|---|---|
| Paskirtis | Plienui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Danga | Su Danga |
| Gylis x D | 2xD |
| Diametras | 10.00 |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| Pjaunanti dalis | 36 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Sriegio standartas | M |
| Sriegio nominalas | M 14 x 2.0 |
| Bendras Ilgis | 75 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |





Jungtis