M12 Sriegiklio greito keitimo laikiklis DIN376, Eroglu, 16.11.M12.0907
Kodas
16.11.M12.0907
53,24 € 44,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
EROGLU
34 vnt.
Liko 1 tik
M12 Sriegiklio greito keitimo laikiklis DIN376, Eroglu, 16.11.M12.0907
M12 Sriegiklio greito keitimo laikiklis DIN376, Eroglu, 16.11.M12.0907 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimuiM12 Sriegiklio greito keitimo laikiklis DIN376, Eroglu, 16.11.M12.0907
M12 Sriegiklio greito keitimo laikiklis DIN376, Eroglu, 16.11.M12.0907 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 16.11.M12.0907 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | EROGLU |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | TC-19mm |
| Įrankio laikiklis | D9-☐7 |
| ILGIS | 24mm |
| Laikiklis įrankiui | 19 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Akcija | Ne |







Jungtis