M12, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
Kodas
57450

M

Vilniaus
sandėlys
sandėlys
38,72 € 32,00 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
Liko 2 tik
M12, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel
M12, HSSE, Sriegpjovė DIN223, Volkel Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui| Kodas | 57450 |
|---|---|
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Gamintojas LOGO | VOLKEL |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Sriegio nominalas | M 12 x 1.75 |
| Sriegio standartas | M |
| Pjaunanti dalis | 14 mm |
| Laikiklis įrankiui | 38 mm |
| DIN | DIN 223 |
| Bendras Ilgis | 14 mm |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 5% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSE |
| Serija | DIE |
| Akcija | Ne |





Jungtis