M12.0x1.75, Sriegio freza kietmetalinė 38x10x70, Z5, 60°, DLC danga
Kodas
THRAMD12175


N
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
84,70 € 70,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
M12.0x1.75, Sriegio freza kietmetalinė 38x10x70, Z5, 60°, DLC danga
M12.0x1.75, Sriegio freza kietmetalinė 38x10x70, Z5, 60°, DLC danga Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui| Kodas | THRAMD12175 |
|---|---|
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Bronza, Plastmasė, HPL |
| Danga | DLC Juoda |
| Gylis x D | 3xD |
| Diametras | NO |
| Plunksnos | 5 plunksnų |
| Pjaunanti dalis | 38 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Sriegio standartas | M |
| Sriegio nominalas | M 12 x 1.75 |
| Bendras Ilgis | 70 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |





Jungtis